Do zobaczenia w czerwcu!

Targi Regionalne o. Śląskiego zamykały w tym roku cykl spotkań biznesowo-integracyjnych Sieci Rabat Detal. Serdecznie dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i udaną zabawę. Jak zwykle wprowadziliście cudowną atmosferę!

Podsumowując wszystkie Targi, które odbyły się w tym roku: Targi Centralne w Wiśle i trzy części Targów Regionalnych, łącznie uczestniczyło ponad 1500 osób! Wystawiło się ponad 150 producentów z którymi nawiązać współpracę mogło ponad 800 franczyzobiorców. Zostało nagranych 6 audycji telewizyjnych emitowanych na antenie Polsat News oraz Polsat News 2 w programie Agropasja. Program autorski Marii Sikorskiej emitowany jest w każdą niedzielę o godzinie 10:00, 17:30 oraz 18:20 do, którego oglądania oczywiście zachęcamy. Powtórki można obejrzeć również na kanale youtube: AGROPASJA. Każdego miesiąca począwszy od października emitowanych jest 120 billboardów sponsorskich na antenie Polsat News oraz Polsat News2 co razem daje 360 billboardów sponsorskich! Patronatem medialnym podczas wszystkich edycji Targów był Poradnik Handlowca.

Gośćmy specjalnymi byli: Krzysztof Skiba, Anna Filipowska, Robert Makłowicz, Patryk Niekłań oraz Maria Sikorska. Nie zabrakło genialnego zaplecza muzycznego, prezentacji producentów oraz wielu atrakcyjnych zniżek i pakietów sprzedażowych. Obyło się ponad 10 losowań wartościowych nagród w tym: rower, sprzęty RTV i AGD, biżuterie, zestawy kosmetyczne czy kosze upominkowe. Tegorocznym hasłem przewodnim Targów Sieci był: BIZNES, SPORT, ZABAWA. Tym samym podkreślamy, że przynależność do Sieci Rabat Detal i podjęcie współpracy na warunkach franczyzowych to nie tylko dzierżawa logotypu, to połączenie biznesu, integralności, elegancji i zabawy.

Pokonaliśmy ponad 2000 km by sprostać oczekiwaniom. Wiele pracy włożyliśmy w tegoroczne Targi, poprzeczkę postawiliśmy sobie wysoko, mamy więc nadzieję, że i w przyszłym roku uda nam się Was zaskoczyć! Do zobaczenia w czerwcu 2018 podczas Targów Centralnych! Szczegóły niebawem

Gazetki:

Twój biznes w 2020 roku!

Nasi partnerzy: