ZBLIŻAJĄCE SIĘ TARGI CENTRALNE!

Istniejemy na rynku już 21 lat! A kolejny rok to kolejne możliwości. Niezmiernie cieszy nas fakt dynamicznego rozwoju sieci sklepów Rabat Detal i owocnej współpracy z polskimi przedsiębiorcami. Mocne wsparcie przy otwarciach, remodelingach i poprawach wizualizacji zewnętrznej, jak również wdrażanie systemów IT i programów lojalnościowych oraz szkoleniowych przynoszą rezultaty. Nigdy nie należy stać w miejscu – trzeba nieustannie się rozwijać. Jako Firma dążymy do polepszania jakości usług handlowych oraz poszerzania systemu opartego na franczyzie, stawiając czoła super- i hipermarketom. Sieć sklepów Rabat Detal liczy już ponad 1010 placówek na terenie Polski.

Miło nam poinformować o zbliżających się Targach Centralnych, które w tym roku odbędą się również w Hotelu Gołębiewskim w Wiśle. Termin jest także znany, więc warto już teraz zaplanować sobie czas w kalendarzu: 8-9 czerwiec. Udział weźmie ponad 500 osób i ok. 70 wystawców. Spotkanie będzie składać się z dwóch części: Handlowej i części Konferencyjnej z wieczornym bankietem, na którym nie zabraknie losowania nagród, wręczania wyróżnień oraz pokazów i atrakcji dodatkowych.

Rok 2016 był dla nas wyjątkowy, ze względu na jubileusz 20-lecia firmy. Jednakże co roku podczas Targów Centralnych, które odbywają się w Hotelu Gołębiewskim w Wiśle nie brakuje atrakcji. Gościliśmy już:

  • Annę Filipowską finalistkę programu „Mam Talent”
  • Krzysztofa Skibę polskiego muzyka i satyrę, autora tekstów, członka zespołu Big Cyc
  • Adama Asanov polskiego piosenkarza i tekściarza, od 2013r. wokalista zespołu Piersi

… i wielu innych.

W tym roku również nie zabraknie wielu atrakcji i niebywałej atmosfery. Szczegóły zdradzimy już niebawem. Zapraszamy do współpracy.

Gazetki:

Twój biznes w 2020 roku!

Nasi partnerzy: