Rok Jubileuszowy i 1001 sklepów RABAT

W piątek, 30 września 2016 roku, pojawił się PIERWSZY SKLEP z DRUGIEGO TYSIĄCA SKLEPÓW RABAT. Mówiąc krótko na dzień 30 września Sieci Rabat liczyła sobie już 1001 SKLEPÓW. To SUPER WIADOMOŚĆ, bo w dniach 22 – 23 września 2016r w Hotelu TATRA w Zakopanem dla Regionu Południe, a następnie 6 – 7 października 2016r w Hotelu VERDE MONTANA w Kudowie Zdroju dla Regionu Południowy Zachód odbywały się konferencje handlowe. W trakcie każdego ze spotkań jak co roku, dziesiątki Wystawców – Partnerów handlowych Sieci Rabat Detal wzięło udział w dniu TARGOWYM, gdzie wszyscy oni mieli okazję zaprezentować swoją ofertę wszystkim naszym Franczyzobiorcom.   

 

 

Do Zakopanego zaprosiliśmy wszystkich naszych Franczyzobiorców z regionu południe. Na ponda 30 stoiskach nie zabrakło produktów spożywczych, chemicznych i kosmetycznych i co ważne bardzo wyraźnie zaakcentowały swoją obecność USŁUGI DLA BIZESU. Wśród nich Veryfis – producent mebli sklepowych, agencja reklamowa TOMART, z którą owocnie współpracujemy już od wielu lat oraz INSOFT wiodący producent oprogramowania dla systemów sprzedaży detalicznej. Jak zwykle nie zabrakło degustacji, czyli czegoś do zjedzenia i do wypicia. Tym bardziej, że firma JOWIX TRIOMET prezentowała swoją ofertę mebli do kącików bistro wspierając się gotowymi rozwiązaniami, czyli wyposażeniem w ekspres do kawy i gril rolkowy do hot dogów.

Nie mogło zabraknąć w trakcie części targowej wręczania nagród dla najbardziej aktywnych ZAKUPOWICZÓW. Ponieważ oferta targowa była bardzo bogata i atrakcyjna, bo zadbał o to już Dział Handlowy, Franczyzobiorcy nie mieli problemu aby wykazać się wyjątkowo dużą aktywnością handlową. W efekcie tych zakupów można był wręczyć ponad czterdzieści nagród dla najbardziej aktywnych FRANCZYZOBIORCÓW, w postaci koszy prezentowych, różnego rodzaju voucherów i zestawów biżuterii.

Na koniec części targowej Prezes Marek Szybalski poprowadził panel na temat możliwości jaki daje współpraca franczyzowa w Sieci Rabat, a firma INSOFT zaprezentowała możliwości analityczne sytemu PC - MARKET i korzyści jakie mogą osiągnąć Detaliści z jego użytkowania. Wieczorem, już tradycyjnie odbyła się uroczysta kolacja dla uczestników Konferencji i bankiet połączony z zabawą, dla najbardziej aktywnych nawet do rana.

Kolejne miejsce gdzie Franczyzobiorcy mogli świętować Rok Jubileuszowy 20 – o lecia i otwarcie 1000– nego sklepu z logo RABAT na mapie Polski, to Kudowa Zdrój. Tutaj w dniach od 6 do 07 października odbywała się kolejna Konferencja Handlowa.

Gości na wejściu do Hotelu Verde Montana witały samochody marki Fiat i Alfa Romeo prezentowane przez Firmę ADF AUTO z Wrocławia, a wśród nich prawdziwa GWIAZDA Alfa Romeo Giulietta. Do Kudowy zjechali się wszyscy Franczyzobiorcy z regionu Południowy – Zachód, czekały na nich przygotowane specjalne promocje i oferty rabatowe, wszystko dzięki naszym Partner biznesowym.

Jak zwykle ogromnym zainteresowaniem cieszyło się wzorcowe stoisko monopolowe przygotowane wg. projektu naszego działu CATMAN. Nie zabrakło jak zwykle czegoś dla ducha i wzmocnienia sił. Hod dogami częstowała firma JOWIX, pysznymi ciastami prosto z blachy jak od mamy, częstowała firma PROKOKOS, zaś gorącą kawę można było dostać na stoisku RIGELLO.

Jeszcze przed bankietem poprowadził swoją prezentację V-ce Prezes Marek Szybalski i dodatkowa odbyła się prezentacja Firmy Formula wyspecjalizowanej w wyposażeniu sklepów, która prezentowała swoje możliwości.

O godzinie 19.30 wszyscy uczestnicy udali się na część tę mniej oficjalną, najpierw odbyła się uroczysta kolacja, a po niej jubileuszowy bankiet i zabawa do białego rana.

Pragniemy podziękować wszystkim Franczyzobiorcom, Producentom oraz Gościom za wspólne działania i zabawę. Takie spotkania pokazują, że to co wspólnie robimy ma sens. Do zobaczenia więc na kolejnych Konferencjach!

Gazetki:

Twój biznes w 2020 roku!

Nasi partnerzy: