SUKCES WIRTUALNYCH TARGÓW RABATU DETAL

SUKCES WIRTUALNYCH TARGÓW RABATU DETAL

 

               Nowe rozwiązania wdrożone w biznesowe życie, a spowodowane zawiłą sytuacją na rynku w związku z pandemią COVID, stają się strzałem w dziesiątkę jeśli chodzi o promocję i sprzedaż.

W tym roku dzięki zaangażowaniu wielu ludzi, dbając o bezpieczeństwo naszych kontrahentów, zorganizowaliśmy targi w sieci. W dniach od 21 września do 16 października nasi klienci mogli odwiedzić specjalnie dla nich przygotowaną platformę internetową i wybierać spośród wspaniałych ofert handlowych licznego grona wystawców z całego kraju.

Targi RABAT DETAL cieszą się co roku ogromnym zainteresowaniem. Również w tym roku liczyliśmy na wielki zapał naszych klientów, którzy z zamiłowaniem prowadzą swoje biznesy. Oczekiwania nasze zostały znacznie przekroczone, co niezmiernie nas cieszy. W tegorocznych targach uczestniczyło ponad 70 wystawców, a z proponowanych przez partnerów ofert skorzystało ponad 1000 franczyzobiorców. Forma w jakiej odbyły się tegoroczne targi spotęgowała końcowy efekt i wyniki sprzedażowe.

Klienci mieli dostęp do platformy przez całą dobę, mogli więc dostosować korzystanie z ofert do swojego indywidualnego grafiku pracy. W oparciu o oferty producenckie zaprojektowaliśmy ponad siedemdziesięciostronicowy , przejrzysty i czytelny katalog w formie elektronicznej, a także w wersji papierowej, którą klienci otrzymali od naszych koordynatorów. Wyjątkowe oferty handlowe wystawiających się producentów branży FMCG oraz dystrybutorów, zachęciły naszych wspaniałych franczyzobiorców do skorzystania z E-targów na szeroką skalę. Atrakcyjne ceny jak i formuła targów umożliwiły wielu klientom zacieśnienie współpracy z wystawcami.

Klienci przez cały czas trwania targów byli otoczeni szczególną opieką naszych koordynatorów. Opiekunowie franczyzobiorców byli w pełnej gotowości, by pomóc swoim klientom i odpowiedzieć na każde zadane pytanie, co pozwoliło uniknąć problemów z korzystaniem z platformy i składaniem zamówień.

Najlepszych klientów uhonorowaliśmy wspaniałymi nagrodami i specjalnie na tą okazję przygotowanymi koszami prezentowymi.

Dziękujemy serdecznie przede wszystkim uczestnikom targów, ale również sponsorom, partnerom oraz współorganizatorom. Nie możemy się już doczekać organizacji kolejnych tak zachwycających Państwa wydarzeń. Jeśli okoliczności na to pozwolą z ogromną radością spotkamy się z Państwem osobiście na kolejnych targach, wspomagając się platformą internetową, która będzie nam towarzyszyć i uzupełniać tradycyjną formę targów sieci RABAT DETAL.

Gazetki:

Twój biznes w 2020 roku!

Nasi partnerzy: