Ostatnia tegoroczna edycja Targów Regionalnych zakończona sukcesem!

Ostatnia tegoroczna edycja targów regionalnych za nami! Serdecznie dziękujemy sklepom z regionu południe za obecność, aktywność i świetną atmosferę. Dziękujemy producentom oraz dostawcom, którzy współtworzą z nami to niesamowite spotkanie zarówno pod kątem świetnie przygotowanych ofert handlowych jak również promocyjno-marketingowych stoisk.

Podczas Targów w Wiśle udział wzięło ponad 70 wystawców oraz ponad 300 osób w tym franczyzobiorców regionu południe oraz kontrahentów branży FMCG. To kolejna regionalna edycja, która przyciąga swoim zasięgiem ogromne zainteresowanie uczestników. DZIĘKUJEMY!

Przypomnijmy, że Sieć Sklepów Rabat liczy już prawie 2000 sklepów na terenie całej Polski i dynamicznie poszerza swój zakres. To efekt ogromnego zaufania i zaangażowania za co sieć bardzo dziękujemy. Ostatnia tegoroczna edycja targów regionalnych Rabat Detal była ukoronowaniem organizacji spotkania się prawie 150 wystawców oraz prawie 1000 franczyzobiorców sieci Rabat. Nasze spotkanie to niepowtarzalna okazja do nawiązania nowych kontaktów, umów i poszerzenia wiedzy na linii sklep – producent – dostawca.

Gazetki:

Twój biznes w 2020 roku!

Nasi partnerzy: