WSPÓLNIE POMÓŻMY PATRYKOWI!

Szanowni Państwo,

Trudno uwierzyć w tragedię, która spotkała naszą mistrzowską parę. Zapewne świetnie pamiętacie zarówno występ Anny Filipowskiej na naszych Targach firmowych, jak również występ akrobatyczny w kole Patryka Niekłań w roku ubiegłym. Niestety Patryk wracając po Finale ostatniej edycji „Mam Talent”, wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Akrobata jest w stanie śpiączki i obecnie przebywa w klinice "Budzik dla dorosłych" Szpitala Uniwersyteckiego w Olsztynie.

 

Ruszyła internetowa zbiórka pieniędzy na rehabilitację poszkodowanego w wypadku samochodowym Patryka Niekłania, laureata 3. miejsca w ostatniej edycji "Mam talent".

Obecnie Patryk wymaga całodobowej opieki, pielęgnacji, a także długiej rehabilitacji, która jest bardzo kosztowna. O wsparcie apelują Fundacja "Schody do nieba", żona Ania oraz Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach, której Patryk jest absolwentem. W internecie ruszyła organizowana przez żonę akcja "Budzimy Patryka". Celem zrzutki na rehabilitację mężczyzny jest zebranie miliona zł.

 

Liczymy na Państwa zaangażowanie w tym temacie. Każda złotówka jest na wagę złota. Wierzymy, że jeszcze nie raz, zarówno Ania jak i jej mąż Patryk pojawią się na naszych firmowych spotkaniach.

Poniżej przesyłamy Państwu:

Link do zrzutki:
https://zrzutka.pl/6awta2

Zbieramy na rehabilitację Patryka Niekłania, finalisty programu Mam talent. | zrzutka.pl

zrzutka.pl

Patryk dzień po finałowym występie w programie Mam Talent uległ poważnego wypadkowi samochodowemu i zapadł w śpiączkę.. Pewnie niektórzy z Was znają Patryka z występów w programie Mam Talent...Patryk dzień po finałowym występie w programie Mam Talent uległ poważnego wypadkowi samochodowemu i zapadł w...

 

oraz zachęcamy do przekazania 1% podatku:

Fundacja „Schody do Nieba” KRS: 0000397465

KONTO DO WPŁAT: 92 1090 1186 0000 0001 1727 2544

Gazetki:

Twój biznes w 2020 roku!

Nasi partnerzy: