DO TARGÓW W SZCZYRKU POZOSTAŁY 3DNI!

Zostały już tylko 3 dni!

            Do ostatnich tegorocznych Targów Regionalnych zostały zaledwie 3dni! Uczestniczyć będzie ponad 300 osób oraz ponad 60 wystawców z wyjątkowymi ofertami handlowymi i licznymi pakietami promocyjnymi.

Nasze spotkanie to niepowtarzalna okazja do nawiązania nowych kontaktów, umów i poszerzenia wiedzy. Dopasowaliśmy ofertę do lokalnych potrzeb konsumentów i uwarunkowań rynkowych, tak aby najlepiej odpowiedzieć na oczekiwania naszych franczyzobiorców i kontrahentów.  Najważniejszym celem Targów Regionalnych jest nawiązanie relacji biznesowych. W tym roku możliwość uczestnictwa w naszych targach będzie miało prawie 100% naszych franczyzobiorców!

Do wygrania ponownie będzie samochód na weekend z pełnym bakiem. Sponsorem nagrody jest ADF Auto autoryzowany dealer samochodowy (marek takich jak Fiat, Alfa Romeo, Lancia i inne). Aby wziąć udział w konkursie zapraszamy bezpośrednio na stoisko ADF Auto.

Swoją ofertę wraz z 15 minutową prezentacją produktów, na części targowej zaprezentuje przedstawiciel British American Tobacco.

Na gości będą czekać również konkursy organizowane przez Sieć Rabat Detal w dwóch turach: I o godzinie 14:30 i II o godzinie 16:00, do wygrania m.in. blendery, patelnie, playstation 4, koce, zestaw kosmetyków i zestawy biżuterii. Nie zabraknie licznych degustacji i poczęstunków. Miły i biznesowy czas spędzimy w wyjątkowej chacie grillowej przy rozpalonym kominku.

Podczas wieczornego bankietu pierwszy pokaz artystyczny przewidziany jest na godzinę 22:00. Swoje umiejętności zaprezentują bohaterowie programu Mam Talent! Bartek to pięciokrotny Mistrz Polski Juniorów w Fitnessie Gimnastycznym Mężczyzn oraz Mistrz Polski Seniorów z 2016 roku. Ma także na swoim koncie 3 medale z Mistrzostw Europy oraz udział w Mistrzostwach Świata (IV miejsce). Delfina natomiast może pochwalić się II miejscem na Mistrzostwach Świata i III miejscem na Mistrzostwach Europy w formacjach tanecznych. EMOCJE GWARANTOWANE!

Umilać wieczorną część spotkania będą profesjonalni barmani. W tym niezwykły gość. Adam Brańczyk, który z ubiegłym roku wywalczył w Tajlandii prestiżowy tytuł Mistrza w konkursie "The Masters" World Bartending Championships. Na swoim koncie ma również tytuły dwukrotnego Mistrza Niemiec (2014 oraz 2015). Może pochwalić się także wicemistrzostwem świata z 2013 roku i wicemistrzostwem Azji zdobytym rok później. (źródło: https://www.facebook.com/abranczyk)

Specjalnie dla naszych gości, Adam wykorzystując butelki i shakery wykona efektowne i złożone tricki, które w połączeniu z dopasowanym podkładem muzycznym stworzą niezwykle porywające show! Całość pokazu będzie uwieńczona efektami pirotechnicznymi, a wykonane podczas występu drinki wręczane zostaną w zabawach z gośćmi. 

Sieć Sklepów Rabat ma już prawie 1200 sklepów na terenie Polski. Na rynku istnieje już ponad 20 lat! Jako nieliczna Sieć franczyzowa dążymy do polepszania i podwyższania oferowanego wsparcia, w tym m.in również pomoc przy negocjacjach z dostawcami, gwarantowany znak handlowy czy też programy lojalnościowe i udział w prestiżowych Targach handlowych Sieci.

 

Do zobaczenia niebawem!

Gazetki:

Twój biznes w 2020 roku!

Nasi partnerzy: