Za nimi drugie z trzech edycji Targów Regionalnych

Za nimi drugie z trzech edycji Targów Regionalnych Sieci Rabat Detal. Podczas Targów handlowych w Karpaczu uczestniczyło ponad 350 osób oraz prawie 55 wystawców. Najważniejszym i osiągniętym celem, było nawiązanie relacji biznesowych. Cieszy nas fakt tak owocnych i zrealizowanych zamówień. W imieniu Zarządu i pracowników firmy dziękujemy za życzliwą atmosferę oraz uczestnictwo.

Przypomnijmy, że Sieć Sklepów Rabat ma już prawie 1200 sklepów na terenie Polski. Na rynku istnieje już ponad 20 lat! Jako nieliczna Sieć franczyzowa dążymy do polepszania i podwyższania oferowanego wsparcia, w tym m.in również pomoc przy negocjacjach z dostawcami, gwarantowany znak handlowy czy też programy lojalnościowe i udział w prestiżowych Targach handlowych Sieci. Nasze spotkanie to niepowtarzalna okazja do nawiązania nowych kontaktów, umów i poszerzenia wiedzy. Szerokie wsparcie franczyzowe jest dla naszych sklepów kluczowe w rozwijaniu się, a tym samym w konkurowaniu z innymi detalistami. To właśnie podczas Targów Regionalnych pojawia się idealna okazja na zetknięcie właścicieli sklepów z kluczowymi producentami i dostawcami i nawiązania współpracy.

Przed nami przygotowania do ostatniej w tym roku edycji Targów Regionalnych w Hotelu Klimczok w Szczyrku. Już dziś zarezerwuj miejsce. Ilość osób ograniczona.

Gazetki:

Twój biznes w 2020 roku!

Nasi partnerzy: