Do Targów w Karpaczu pozostało już tylko 7 DNI!

Do Targów regionu południowy – zachód pozostało już tylko 7 DNI! W związku z tym czas najwyższy na przedstawienie szczegółów naszego zbliżającego się spotkania. Uczestniczyć będzie ponad 300 osób oraz ponad 40 wystawców z wyjątkowymi ofertami handlowymi. Nasze spotkanie to niepowtarzalna okazja do nawiązania nowych kontaktów, umów i poszerzenia wiedzy. Dopasowaliśmy ofertę do lokalnych potrzeb konsumentów i uwarunkowań rynkowych, tak aby najlepiej odpowiedzieć na oczekiwania naszych franczyzobiorców i kontrahentów.  Najważniejszym celem Targów Regionalnych jest nawiązanie relacji biznesowych. W tym roku możliwość uczestnictwa w naszych targach będzie miało prawie 100% naszych franczyzobiorców!

Sieć Sklepów Rabat ma już prawie 1200 sklepów na terenie Polski. Na rynku istnieje już ponad 20 lat! Jako nieliczna Sieć franczyzowa dążymy do polepszania
i podwyższania oferowanego wsparcia, w tym m.in również pomoc przy negocjacjach z dostawcami, gwarantowany znak handlowy czy też programy lojalnościowe i udział w prestiżowych Targach handlowych Sieci.

Nasze spotkanie to niepowtarzalna okazja do nawiązania nowych kontaktów, umów i poszerzenia wiedzy. Szerokie wsparcie franczyzowe jest dla naszych sklepów kluczowe w rozwijaniu się, a tym samym w konkurowaniu z innymi detalistami. To właśnie podczas Tragów Regionalnych pojawia się idealna okazja na zetknięcie właścicieli sklepów z kluczowymi producentami i dostawcami i nawiązania współpracy.

Już dziś zadeklaruj swój udział – ilość miejsc ograniczona.

Gazetki:

Twój biznes w 2020 roku!

Nasi partnerzy: