Grupa Kapitałowa SPECJAŁ i RABAT Detal ŁĄCZĄ SIŁY!!

KOMUNIKAT FUZYJNY

Sieć Handlowa Rabat Detal istnieje na rynku już od ponad 20 lat i działa w różnych formatach. Szerokie wsparcie franczyzowe jest dla naszych sklepów kluczowe w rozwijaniu się, a tym samym w konkurowaniu z innymi detalistami. Dopasowujemy ofertę do lokalnych potrzeb konsumentów i uwarunkowań rynkowych, które powstają i działają w odpowiedzi na stale rosnącą konkurencję. W ostatnim czasie rozwinęliśmy współpracę licencyjną z lokalnymi sieciami sklepów, jak również stacjami benzynowymi. Często do naszej sieci przystępują sklepy rodzinne, które oprócz wsparcia technologicznego otrzymują od nas m.in. akcje marketingowe i handlowe oraz pomoc prawną (np.w jaki sposób prowadzić działalność w dni wolne). Jako nieliczna sieć franczyzowa dążymy do polepszania i podwyższania oferowanego wsparcia, w tym m.in również pomoc przy negocjacjach z dostawcami, gwarantowany znak handlowy czy też programy lojalnościowe i udział w prestiżowych Targach handlowych Sieci. Organizujemy również szkolenia w ramach Akademii Lidera Sieci Rabat dla poszerzenia i podwyższenia kompetencji pracowników sklepów.
           Od czerwca br. pozyskaliśmy nowego udziałowca w osobie Krzysztofa Tokarza będącego właścicielem GK „Specjał”. Grupa wywodzi się z Rzeszowa i zajmuje się handlem hurtowym oraz detalicznym. Reprezentuje wyłącznie polski kapitał. GK Specjał jest też jednym z największych dystrybutorów sprzętu medycznego oraz posiada własne agencje ochrony mienia.
            Dzięki współpracy opartej na doświadczeniach handlowych możemy doskonalić ofertę wsparcia dla franczyzobiorców. Nieustannie dostosowując ją do rosnących wymagań rynku. Współpraca strategiczna połączona z synergią umocni rangę w pozycji lidera w branży FMCG.
 

Gazetki:

Twój biznes w 2020 roku!

Nasi partnerzy: