Ostatni przedtargowy newsletter!

Witamy serdecznie w ostatnim przedtargowym newsletterze!

Zgodnie z zapowiedziami przedstawiamy Państwu gwiazdę wieczoru, która będzie towarzyszyć nam przez cały wieczór. Polski piosenkarz, prezenter radiowy, dziennikarz telewizyjny i wspaniały człowiek – NORBI (a właściwie Norbert Dudziuk). Mamy nadzieję, że nasza tegoroczna propozycja bardzo przypadnie Państwu do gustu.

Dodatkowo dla jeszcze większego urozmaicenia po kolacji bankietowej obecny będzie z nami światowej sławy iluzjonista – Patryk Król! Podczas kontaktu z nim pojawiają się i znikają monety, przedmioty zmieniają kształt i strukturę. Jako jeden z nielicznych magików w Polsce wie po co iluzjoniście magiczna różdżka i potrafi wyjaśnić dlaczego kawałek drewna stał się ponadczasowym towarzyszem każdego iluzjonisty. Życzymy udanej zabawy i do zobaczenia za TYDZIEŃ!

Dla przypomnienia INFORMUJEMY, ŻE 14.06 POBYT W HOTELU W VESTINIE – NALEŻY ZGŁOSIĆ WCZEŚNIEJ. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

 

DZIEŃ TARGÓW CENTRALNYCH 15.06

Przypominamy, że wśród naszych wystawców będą m.in. ADF Auto Sp. z o.o. jeden z czołowych autoryzowanych dealerów samochodowych Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep, Abarth i IVECO. Wyjątkowe stanowisko zaprezentuje również firma Mokate wraz z degustacją kawy i herbaty. Specjalnie dla osób lubiących mocne wrażenia podczas targów będzie dostępny również symulator Formuły 1!

Podczas targów nie zabraknie również wystawcy TTI również z namiotem tzw. strefa relaksu. Zachęcamy do odwiedzenia stoiska. 

            W części targowej zaprezentowany zostanie nieco zmodyfikowany model mebla do ekspozycji alkoholu wraz z ułożeniem kategorii oraz mebel papierosowy, a także lady sprzedażowe do ekspozycji produktów impulsowych. Firmy usługowe zaprezentują swoje oferty w zakresie wyposażenia sklepów m.in meble chłodnicze firma Iglootechnika.

Tak jak wspominaliśmy w poprzednim newsletterze, gościć będziemy również TEAM ANNY FILIPOWSKIEJ podczas wieczornego show!

 

DO ZOBACZENIA ZA TYDZIEŃ!!!!!!! 

Gazetki:

Twój biznes w 2020 roku!

Nasi partnerzy: