16 dni do TARGÓW CENTRALNYCH Sieć Rabat Detal!

Witamy serdecznie,

już za 16 dni zobaczymy się na największym wydarzeniu FMCG realizowanym przez Sieć Rabat Detal!

Rozpoczęliśmy już współpracę z wybranymi firmami i zgodnie z obietnicą, rozpoczynamy komunikację nt. gości specjalnych oraz atrakcji jakie zostały przygotowane. Jeżeli chodzi o kluczowe informacje o działalności firmy załączone zostają w załączniku oraz w poniższym linku, jak również na naszej stronie www.rabatdetal.pl

https://www.youtube.com/watch?v=Ciw-i-9hjMk&t=46s

Kluczowo część TARGOWO-BIZNESOWA ODBYWA SIĘ W PIĄTEK, ale mogą Państwo skorzystać ze specjalnie przygotowanych atrakcji na dzień przed, kibicując podczas pierwszego meczu MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ, w Hotelu w Vestinie na telebimie. Swój udział proszę zgłaszać u osoby od której dostali Państwo newsletter.

CZWARTEK 14.06

         Dla gości przyjeżdzających dzień przed Targami Centralnymi również zapewniliśmy niezapomniane atrakcje. Oprócz cudownej atmosfery i kolacji grillowej do Państwa dyspozycji będzie również dostępny namiot ze strefą relaksu z leżakami. Każdy będzie mógł też tam spróbować produktów firmy TTI. Zorganizowane zostaną również mini konkursy.

Do dyspozycji dla Państwa będą również lodówki Calberga oraz Żywca oraz Ice cafe od Mokate. Dodatkowo sponsorem przekąsek będzie firma Frito Lay, a z kolei napojów Coca-Cola.

Dla osób lubiących atrakcje extremalne dostępne będą również auta terenowe oraz Truck!  To nadal nie wszystko! Zachęcamy do śledzenia informacji w kolejnym newsletterze, w którym zaprezentujemy Gwiazdę wieczoru.

PIĄTEK 15.06 TARGI CENTRALNE
Dodatkowo nie zabraknie wystawców tj. ADF Auto Sp. z o.o. jeden z czołowych autoryzowanych dealerów samochodowych Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep, Abarth i IVECO. Wyjątkowe stanowisko zaprezentuje również firma Mokate wraz z degustacją kawy i herbaty. Specjalnie dla osób lubiących mocne wrażenia podczas targów będzie dostępny również symulator Formuły 1! Podczas targów nie zabraknie również wystawcy TTI również z namiotem tzw. strefa relaksu. Zachęcamy do odwiedzenia stoiska. 

W części targowej zaprezentowany zostanie nieco zmodyfikowany model mebla do ekspozycji alkoholu wraz z ułożeniem kategorii oraz mebel papierosowy, a także lady sprzedażowe do ekspozycji produktów impulsowych. Firmy usługowe zaprezentują swoje oferty w zakresie wyposażenia sklepów m.in meble chłodnicze firma Iglootechnika.

Tak jak wspominaliśmy w poprzednim newsletterze, gościć będziemy również TEAM ANNY FILIPOWSKIEJ podczas wieczornego show!

SOBOTA 16.06 BEZPOŚREDNIE SPOTKANIE INFORMACYJNE

 

Z kolei w piątek w godzinach 10:00 – 11:00 serdecznie zapraszamy do stoisk Rabat’owskich, gdzie będę mieli Państwo okazje z każdym działem naszej firmy (m.in. IT, REMODELINGI, MARKETING, MAGAZYN) zapytać i uzyskać odpowiedź na nurtujące pytania, poszerzyć świadomość i uzyskać informację jakie możliwości daje współpraca na zasadzie franczyzy.

Od drugiej połowy bieżącego roku do Państwa dyspozycji jest również dostępna Agencja Reklamowa Rabat Detal o zasięgu na ponad 625 000 odbiorców, gdzie będą Państwo mogli przedstawić swoją reklamę.Uzyskać informację będzie można również nt. szkoleń jakie firma Rabat organizuje. Zapraszamy do udziału w szkoleniach, w których można uzyskać aż 80% dofinansowania. Szczegóły w sobotę przy stoisku Rabat Detal. 

Na stanowisku będzie również osoba odpowiedzialna za konkursy SMS, udziały marketingu TRADOWEGO oraz deale. Zachęcamy do śledzenia informacji w kolejnym newsletterze, w którym zaprezentujemy Gwiazdę wieczoru.

         W załączniku przesyłam Państwu dla przypomnienia rozbudowaną wersję zaproszenia ze wszelkimi szczegółami. Zachęcam do śledzenia naszych cotygodniowych aktualności mailowych oraz na stronie www.rabatdetal.pl

15 czerwiec HOTEL GOŁĘBIEWSKI WISŁA   – DO ZOBACZENIA!

Serdecznie zapraszamy!!

Do zobaczenia już niebawem!

Gazetki:

Twój biznes w 2020 roku!

Nasi partnerzy: